×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 446

Dobra wiadomość dla kino maniaków z Chrzanowa i okolic. Już końcem stycznia na srebrnym ekranie chrzanowskiej Sztuki zabłyśnie pierwszy film w trójwymiarze. Na to wydarzenie mieszkańcy czekali przeszło rok dłużej niż ich sąsiedzi z Trzebini, Olkusza i Oświęcimia.

- Mamy zamiar wynagrodzić wiernym widzom cierpliwość. Na dobry początek zaserwujemy im najnowszy autralijsko-amerykański hit przygodowy "Sanctum" - zdradza Jan Smółka. Dodaje, że niespodzianka w trójwymiarze czeka także na najmłodszych miłośników dobrego kina. Specjalnie dla nich, podczas ferii zostaną wyświetlone co najmniej dwie rysunkowe superprodukcje.

- Od kilku dni czeska firma Sine Service, która wygrała przetarg , montuje cyfrowy projektor - informuje dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie. Podkreśla, że inwestycja kosztowała 386 tys. zł. - To prawie dwukrotnie mniej, niż oferowała druga firma, która wystartowała w przetargu - podkreśla Smółka.

Czekamy zatem na pierwsze projekcje.

Dyrektor MOKSiR zaprasza na premierę kina w trójwymiarze

Źródło:

Małgorzata Gleń

Komentarze   
0 #1 adas 2011-01-13 13:44
A okularki jakie będą? Bo słyszałem że lepszy model niż w Trzebini :P
Cytować
0 #2 OLA: 2011-01-13 14:08
Zadałeś sobie pytanie i na nie odpowiedziałeś; -)
Cytować
0 #3 adas 2011-01-13 14:17
Słyszałem ale chciałem potwierdzenia :P
Cytować
0 #4 Darek 2011-01-14 10:05
No zobaczymy... ale samo 3D nic nie da... samo wyświetlenie jednej nowości również. Ważne, żeby były cały czas dobre filmy wyświetlane...
Inna sprawa to czeska firma - cholera wszyscy wiemy jak współpraca z nimi wygląda (na przykładzie Stream - tudzież starego Brokera). Żeby nie było podobnie...

Pozdr.
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.