×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 446

Na imprezach charytatywnych dla Michałka Grzesika, który pod koniec stycznia przyjdzie na świat z ciężką wadą serca, udało się już zebrać ponad 16 tys. zł na operację.

Na kiermaszu charytatywnym "Dla Serca Michałka" w Babicach, rodzinnej miejscowości chłopca i jego rodziców udało się zebrać ponad 7 tys. złotych. Odbyła się licytacja, losowanie fantów.

Na turnieju piłkarskim w Libiążu, gdzie zagrała m. in. drużyna "Gwiazd" z trenerem Janem Urbanem, Radosławem Gilewiczem, Mirosławem Dreszerem i Jackiem Trzeciakiem, według szacunkowych podliczeń zebrano 9 tysięcy zł.

Po meczu gwiazd zlicytowano koszulkę Jerzego Dudka z autografem aż za 1100 zł. Była też koszulka Macieja Iwańskiego z Legii Warszawa z podpisami wszystkich jej zawodników zlicytowana za 400 zł, piłka Wisły Kraków - 300 zł i wiele innych.

- Wszystkim darczyńcom bardzo dziękujemy - cieszą się rodzince maluszka, Ola i Paweł.

Michał tuż po porodzie przejdzie w Monachium operację na otwartym serduszku ratującą mu życie. Potrzeba na nią 32 tysiące euro.

O akcjach pisaliśmy w poprzednich artykułach

Źródło:

tekst: Małgorzata Gleń

Komentarze   
0 #1 TORCIDA 2010-12-18 18:46
Była też piłka Górnika Zabrze którą wylicytowano za 260 zł. Licytacje wygrał fan club Górnika FC LIBIĄŻ.
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.