Z okazji końca eksploatacji autobusów Scania w trzebińskim oddziale firmy Transgór S.A. użytkownicy serwisu Fotogaleria Transportowa zorganizowali przejazd pojazdem Scania CN113CLB o numerze bocznym #25 przez najciekawsze zakątki miast i wsi powiatu chrzanowskiego. Trasa wiodła między innymi przez Chrzanów, Płazę, Babice, Trzebinię, Myślachowice i Płoki.

Impreza odbyła się 23 października.

Relacje z przejazdu na stronie forum.phototrans.eu, galeria zdjęć (kliknij).

Po imprezie w bardzo popularnym polskim serwisie społecznościowym w skali ogólnopolskiej - Wykop.pl (ponad 1 milion unikalnych użytkowników/miesiąc) pojawiła się fotografia przedstawiające autobus należący do firmy Transgór na chrzanowskich numerach rejestracyjnych z charakterystyczną reklamą CH MAX. Zdjęcie szybko trafiło na stronę główną za sprawą napisu prezentowanego w miejscu informacji o kursie. Zazwyczaj znajduje się tam informacja o numerze linii i stacji końcowej. Czasem, gdy autobus skończył kurs pojawia się napis "zajezdnia". Tym razem jednak widniał napis "Co jest Kur**!". Nie było dodatkowego opisu zdjęcia i okoliczności.

Na początku błędnie podaliśmy informację o zdarzeniu (idąc za stroną Wykop.pl). Było to wydarzenie nie związane bezpośrednio z kierowcą podczas codziennej pracy, poza zajezdnią.

Za opublikowanie informacji wprowadzających czytelników w błąd - przepraszamy uczestników przejazdu jak również autora zdjęcia.

Linki:

Zdjęcie: krzysiekz / forum.phototrans.eu