W sobotę 14 listopada o godz. 10-tej odbył się zaplanowany na 11 listopada, a przełożony ze względu na złe warunki atmosferyczne, Marsz Po Flagę, organizatorem marszu był Parafialny Uczniowski Klub Sportowy „MŁOSZOWA".

Po wielu dniach pochmurnych, wręcz deszczowych, wreszcie w sobotę zaświeciło słońce. Przy słonecznej i ciepłej pogodzie na spotkanie stawiło się piętnaście osób. Na początek nasz instruktor wuefiak poprowadził krótką rozgrzewkę, następnie pomaszerowaliśmy przez puszczę w stronę Koła Łowieckiego i z powrotem. Pierwszych którzy dotarli na umówione miejsce spotkała niespodzianka od organizatorów. Trzy pierwsze osoby otrzymały flagę. Potem były jeszcze inne niespodzianki, losowanie różnych drobnych upominków. Organizatorzy nie zapomnieli również o poczęstunku, herbatce i smakowitych jabłkach.

Termin następnego spotkania ustalono na sobotę 28 listopada, godzinę 10-tą na parkingu przy cmentarzu w Trzebini. Przemarsz będzie przez Bożniową przy krzyżu w stronę Młoszowej i z powrotem. Jak zwykle organizatorzy obiecują, że będzie ciekawie.

Do tej pory wszystkie spotkania upływały w ciepłej, koleżeńskiej atmosferze, oprócz znacznego poprawiania kondycji fizycznej poprawia się również kondycja psychiczna. Dziękuję organizatorom za ich wkład w przygotowanie spotkań.

Mam nadzieję, że pozostałym też się podobało?

Zapraszam do grupy Nordic Walking, jeśli nie jesteście jeszcze zapisani.

Bardzo dobra fotorelacja z Marszu autorstwa wuefiaka w Jego galerii

Fragment rozgrzewki wideo:

Fragment z przemarszu na wideo:

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.