Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami na forum od jutra - 26 sierpnia 2010 przez najbliższe 7 dni (z wyłączeniem soboty i niedzieli) zapraszamy na wspólne rowerowanie. Wycieczki rowerowe wybranymi przez nas szlakami powiatu chrzanowskiego. Jest to prywatna inicjatywa Tomasza i Łukasza Jeska (z klubu Biker Trzebinia - www.bikertrzebinia.pl)

Wycieczki na zasadzie organizowanych kilkukrotnie do roku tzw wycieczek masowych - zapraszamy wszystkich chętnych.

Start już 26 sierpnia o godzinie 16:45 (studenckie 15 minut do 17:00) na Placu Tysiąclecia w Chrzanowie pod "Orłem".

W pierwszy dzień jeden z chrzanowskich szlaków (prawdopodobnie kolor zielony).

Wybierana trasa co dzień będzie inna. Postaramy się dostosować tempo wycieczki do wszystkich uczestników, którzy postanowią do nas dołączyć. (Należy jednak pamiętać, że szybko się ochładza, stąd też na wycieczkę chcemy poświęcać około 3 godziny).

Po każdej wycieczce zamieścimy relację ze zdjęciami opisującymi szlak. Postaramy się również wszystko połączyć w formie PDF.

Jest to prywatna inicjatywa - stąd też każdy może dołączyć do wspólnej jazdy ponosząc za siebie odpowiedzialność (nie odpowiadamy za ewentualne wypadki, szkody w sprzęcie, mandaty za jazdę bez lampek po zachodzie itd, kwestię kasków zostawiamy w gestii osobistej). Nie znamy również wszystkich tras - nie gwarantujemy płynności pokonywania szlaków.

 

Cele wycieczek:

  • integracja społeczności rowerzystów w powiecie
  • sprawdzenie stanu ścieżek rowerowych
  • promocja kolarstwa w powiecie
  • propagowanie jazdy na rowerze jako sposobu na ciekawe spędzenie wolnego czasu

O szczegóły należy zgłaszać się na forum. Tam też można potwierdzić ewentualną obecność.

 

 

fot. Annihilator