Wiosna za pasem, już wkrótce rozpoczynamy nowy sezon rowerowy w związku z czym po raz kolejny bardzo serdecznie pragniemy zaprosić wszystkich sympatyków turystyki rowerowej do udziału w wycieczkach organizowanych przez nasza komisję. Po zimowym lenistwie czas ruszyć w drogę.

Wszystkie wycieczki prowadzone są przez wykwalifikowanych Przodowników Turystyki Kolarskiej. Na trasie organizowane będą ogniska z możliwością pieczenia kiełbasek.

Trasa każdej wycieczki poprowadzona będzie jak najmniej ruchliwymi drogami.

Na każdej wycieczce można zakupić książeczkę Turysta Ziemi Chrzanowskiej oraz KOT i razem z nami zdobywać kolejne stopnie tych odznak.

UWAGA! Wycieczki w marcu i kwietniu rozpoczynać się będą o godz. 10:00 pod Urzędem Stanu Cywilnego w Chrzanowie (al.Henryka)

Marzec

Sezon rowerowy oficjalnie rozpoczynamy 28 marca, jednak już w tą niedzielę (21.03) wyruszamy na trasę by przywitać wiosnę.

Spotykamy się o godz. 10:00 pod Urzędem Stanu Cywilnego (Al.Henryka).

Długość wycieczki uzależniona będzie od warunków atmosferycznych.

28.03- Rozpoczęcie sezonu-okolice Chrzanowa-ok.30km

Kwiecień

11.04-Rezerwat Przyrody Dolina Żabnika-ok. 30km

18.04-Okolice Jaworzna -ok. 30km

25.04-Dolina Mnikowska-"Szlakiem Papieskim"-start: Kościół św. Mikołaja w Chrzanowie (szczegółowe informacje w późniejszym terminie)

Maj

2.05-VII Rekreacyjny Rajd Kraków-Trzebinia (informacje w późniejszym terminie) - 55km

9.05- XXIV Kolarski Pierwszy Krok

Aktualne informacje, relacje oraz zdjęcia z wycieczek dostępne są pod adresem www.ktk.chrzanow.pl

Na stronie znajdziecie także ogólnopolski kalendarz imprez kolarskich oraz tych, które odbywać się będą w województwie śląskim.

Serdecznie zapraszamy!