Powiat chrzanowski po raz kolejny zaprezentuje swoją ofertę turystyczną na targach turystycznych. 8-9 kwietnia odbędzie się 21. Krakowski Salon Turystyczny.

Powiat zaprezentuje się wraz z gminą Trzebinia i Alwernia, pozostałe gminy przekazały swoje materiały promocyjne – gdyż ze względu na oszczędności nie będą uczestniczyć – wyjaśnia Joanna Wątroba, dyrektor wydziału promocji starostwa – w pierwszy dzień odbędzie gościnny występ Męskiej Grupy Śpiewaczej „Bolęcanie”, Panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Bolęcina przygotują poczęstunek, w drugi dzień zostaną przygotowane ziemniaki po Cabańsku.

Na krakowskim salonie turystycznym swoje oferty zaprezentują również inne powiaty i gminy jak również biura podróży i towarzystwa turystyczne – w sumie ponad 60 wystawców.

Targi odbędą się w krakowskim Bunkrze Sztuki na placu Szczepańskim 3a w godzinach 10:00 – 18:00. Bilet wstępu na dwa dni kosztuje 5zł.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie targów


Podczas targów zaprezentuje się Męska Grupa Śpiewacza „Bolęcanie”
Zdjęcie: MGOKSiR Trzebinia

Komentarze   
0 #1 login 2011-04-05 03:15
Kosowski to tym swoim pracownikom chyba każe jak mantrę powtarzać: "nie ma pieniędzy!!!!" Zatem z uwagi na "OSZCZĘDNOŚCI" oraz brak atrakcji turystycznych w powiecie, proponuję nie brać w ogóle udziału w takich targach, a nie jak szczerbaty na suchary się rzucać. Niech powiat coś zrobi. Zaprosi Gesslera żeby opowiedział o tym jak fajnie smyrają podniebienie ziemniaki po cabańsku, niech zajmą się chociażby parkami, odbudową pałacu Starzyńskich, albo jakaś inną alternatywę niech stworzą, niech zainwestują w coś w rodzaju muzeum kolejowego, niech kurde ruszą głową! A jak mają z tym problem, to ja mogę im pomóc, tylko niech mi dadzą etat :D
Cytować
0 #2 OLA: 2011-04-05 09:32
No w Zatorze Gesler był dlaczego by nie unas? Może stare mury by go zaprosiły?:-)
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.