Uwaga kierowcy: Ulica Jana Pawła II nieprzejezdna w wybrane dni kwietnia!
Mieszkańcy Regulic, nadchodzą zmiany w organizacji ruchu drogowego, które dotkną wszystkich korzystających z ulicy Jana Pawła II. W ramach prac nad poprawą stanu nawierzchni, czekają nas tymczasowe utrudnienia. Ważne jest, aby każdy z nas odpowiednio się przygotował, aby uniknąć porannych opóźnień.

  1. Prace drogowe zaplanowano na 6 i 8 kwietnia 2024 r.
  2. W pierwszym dniu zakres prac obejmie odcinek od wiaduktu do Nieporazu, a w drugim - od wiaduktu do szkoły.
  3. Prosimy mieszkańców o zaplanowanie wyjazdów przed 7:00.
  4. Prace będą trwać od 7:00 do 16:00.

Witajcie drodzy mieszkańcy Regulic. Nadeszły te dni w roku, kiedy musimy nieco zmienić nasze poranne trasy do pracy czy szkoły. Jak wiadomo, każda droga, nawet ta najbardziej malownicza, czasem wymaga odświeżenia. Tym razem chodzi o ulicę Jana Pawła II, która zostanie tymczasowo zamknięta dla ruchu pojazdów na czas niezbędnych prac drogowych.

Wysłuchajcie uważnie, gdyż te dni mogą oznaczać kluczowe zmiany w Waszym porannym planie. 6 kwietnia, pierwszy dzień prac, dotyczyć będzie odcinka prowadzącego od wiaduktu aż do Nieporazu. To oznacza, że wszyscy, którzy zazwyczaj tędy podążają, będą musieli znaleźć alternatywne trasy. Natomiast 8 kwietnia, prace przeniosą się bliżej naszych serc - od wiaduktu aż do szkoły. Jak łatwo się domyślić, może to wprowadzić pewne zamieszanie w poranny ruch.

Wykonawca prac, mając na uwadze nasz poranny spokój i komfort, prosi, byśmy pamiętali o wyjechaniu swoimi samochodami przed godziną 7:00. Może to wydawać się małym wyrzeczeniem, ale dzięki temu prace mogą przebiegać sprawnie, a my szybciej odzyskamy pełną swobodę przemieszczania się ulicą Jana Pawła II. Przygotujmy się więc na te drobne zmiany w naszym codziennym rytmie, dostosowując do nich nasze plany. Pamiętajmy, że te chwilowe niedogodności są ceną za lepsze jutro naszych dróg. "Za utrudnienia przepraszamy" - można przeczytać w komunikacie od wykonawcy.

Jak zawsze, w takich sytuacjach, warto być cierpliwym i wyrozumiałym. Planując wcześniejsze wyjazdy i szukając alternatywnych tras, wspólnie możemy przyczynić się do płynności realizacji prac, które w końcu mają na celu poprawę naszej codziennej infrastruktury drogowej. Wspólnie przejdźmy przez te dni zamieszania, mając na uwadze, że każde takie tymczasowe niedogodność, to krok w kierunku lepszej przyszłości naszego miasta.


UM Alwernia