Tytułem „Cyfrowego Lidera” nagrodzono w czwartek Gminę Trzebinia. Wyróżnienie przyznali Krakowski Park Technologiczny oraz Województwo Małopolskie.

KPT1

Burmistrz Jarosław Okoczuk odebrał nagrodę z rąk Józefa Gawrona, wicemarszałka Województwa Małopolskiego oraz Tadeusza Zaremby, prezesa zarządu Krakowskiego Parku Technologicznego

Trzebinia, jako jedna z 85 jednostek samorządu terytorialnego z terenu Małopolski, przystąpiła do realizacji projektu „Standardy obsługi inwestora w Małopolsce”. Miał on na celu poprawę jakości obsługi inwestorów w regionie i wspieranie rozwoju gospodarczego.

Krakowski Park Technologiczny, instytucja zarządzająca m.in. specjalną strefą ekonomiczną, docenił działania Urzędu Miasta w Trzebini polegające na stworzeniu kompleksowej nowoczesnej, oferty dla inwestorów, przy wykorzystaniu strony internetowej Gminy Trzebinia i gminnego profilu na Facebooku.

KPT2

 Burmistrz dziękuje zespołowi pracowników Urzędu Miasta w Trzebini zaangażowanych w realizację projektu

- 3 lata twórczej pracy nad stworzeniem kompleksowej i nowoczesnej oferty za nami. To był ważny i trudny okres. Nie sprzyjały nam w ostatnim czasie zapadliska i związany z nimi "czarny PR". Tym bardziej cieszy, że niezależni eksperci doceniają pracę całego zespołu w kierunku rozwijania oferty inwestycyjnej – mówi Jarosław Okoczuk, burmistrz Trzebini, który odebrał nagrodę podczas uroczystej gali w Krakowie. Gospodarz gminy dziękuje również pracownikom zaangażowanym w stworzenie wyróżnionej przez ekspertów KPT oferty inwestycyjnej.

KPT

Przedstawiciele samorządów realizujących projekt