30 czerwca mija termin składania wniosków o przyznanie Stypendium Gminy Trzebinia za rok szkolny 2018/2019 w kategoriach: nauka, sport, działalność artystyczna.

 

herb TRZEBINI

 

Stypendium może zostać przyznane uczniom szkół podstawowych, klas gimnazjalnych, średnich, którzy mają szczególne osiągnięcia w nauce, sporcie czy działalności artystycznej. O pieniądze mogą się ubiegać osoby, które w ostatnim roku szkolnym mieszkały na terenie gminy i spełniły jeden z warunków: osiągają wysokie wyniki w nauce przy średniej ocen na świadectwie co najmniej 5,5, są laureatami konkursów przedmiotowych i olimpiad co najmniej szczebla wojewódzkiego, są laureatami konkursów artystycznych lub zawodów sportowych co najmniej szczebla wojewódzkiego.

Wnioski o przyznanie stypendium należy składać na dzienniku podawczym Trzebińskiego Centrum Administracyjnego, ul. Św. Stanisława 1, 32-540 Trzebinia.

Więcej informacji pod adresem https://trzebinia.pl/edukacja/stypendia-i-pomoc-materialna/stypendia-gminne oraz w Trzebińskim Centrum Administracyjnym.

 

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.