Rozliczanie PIT online – złóż deklarację podatkową szybko i sprawnie

Wiesz, jak najszybciej i najwygodniej rozliczyć swój PIT? Korzystając z aplikacji PitBot – nowoczesnego narzędzia pozwalającego przygotować zeznanie podatkowe w kilka minut. Jeśli jeszcze nas nie znasz, to zapraszamy na krótką prezentację naszego programu – zapraszamy.

Zalety aplikacji PitBot

Dlaczego warto skorzystać z aplikacji PitBot? Ten innowacyjny program wprowadza rozliczenie na zupełnie inny poziom. Tak powinno się załatwiać formalności w XXI wieku – szybko i wygodnie. Wykorzystaliśmy najnowsze rozwiązania technologiczne, aby maksymalnie ułatwić Ci załatwienie spraw podatkowych z urzędem skarbowym. Sprawdź co oferuje nasz program.

Całkowicie online

Teraz rozliczenia podatkowego możesz dokonać z dowolnego miejsca na ziemi. Nie chcesz ruszać się z łóżka? Nie ma sprawy – wystarczy, że sięgniesz po swój telefon i ściągniesz aplikację PitBot a podczas chwili odpoczynku będziesz w stanie załatwić wszystkie formalności. Koniec z uciążliwymi wizytami w urzędzie skarbowym i męczącym czekaniu w długich kolejkach. Deklarację przygotujesz i wyślesz całkowicie online.

Szybkie rozliczenie

Cały proces przygotowywania zaznania skróciliśmy do minimum, ograniczając zbędne formalności. Po wpisaniu swoich danych program zaproponuje najlepszą formę rozliczenia i podpowie z jakich ulg podatkowych i odliczeń można skorzystać. Wszystko jest tu czytelne i przejrzyste dzięki nowoczesnemu interfejsowi. Rozliczenie nie prawi problemu nawet osobom, na co dzień nieobcującym z technologią.

Pełne bezpieczeństwo

Wiele osób odrzuca możliwość rozliczenia online ze względu na bezpieczeństwo – liczne oszustwa w sieci i wycieki danych osobowych zniechęcają do takiej formy załatwiania spraw urzędowych. Rozumiemy brak zaufania, jednak możemy zapewnić, że nasza aplikacja jest w 100% bezpieczna. Dokładnie szyfrujemy wszystkie otrzymywane informacje, dzięki czemu jedynie my mamy do nich dostęp, Używamy do tego najnowocześniejszych dostępnych rozwiązań i bezpiecznych serwerów.

Zrozumiały język

Kolejnym aspektem za który nie przepadamy za składaniem rozliczenia jest często niezrozumiały żargon podatkowy używany na wszystkich formularzach. Postanowiliśmy więc, że w naszej aplikacji wszystko będzie zrozumiałe dla przeciętnego podatnika i posługujemy się wyłącznie nieskomplikowanymi terminami i pojęciami. Dzięki temu rozliczanie pitów odbędzie się bez konieczności korzystania ze słownika oraz przepisów podatkowych.

Brak ukrytych kosztów

Założenie konta w naszej aplikacji jest całkowicie darmowe – nie zapłacisz za to ani złotówki. Nie zostaną Ci naliczone żadne ukryte koszty – wszystko jest tutaj w pełni transparentne

Więcej informacji o naszej aplikacji znajdziesz na naszej stronie internetowej https://pitbot.pl/program-do-pit/pit11-online/. Skorzystaj z naszej pomocy i załatw sprawy podatkowe na swoich warunkach – zapraszamy!