POLSKIE K-9

Jak zostać przewodnikiem psa policyjnego? Jakie kryteria należy spełnić, by pracować jako policyjny przewodnik, jakie cechy charakteru trzeba mieć, by czerpać satysfakcję z tej wyjątkowej służby? Jak długo służy pies w polskiej Policji, co się z nim dzieje, kiedy przechodzi na „psią” emeryturę? Na te - i inne - pytania znajdziesz odpowiedź, oglądając materiał, który polska Policja przygotowała wspólnie z kanałem HISTORY. Pierwszy odcinek „Jak zostać przewodnikiem psa policyjnego” już dziś, 22 czerwca na profilach Facebook, Instagram, YouTube polskiej Policji i kanału HISTORY!

Pierwszy odcinek został zrealizowany w Siedlcach we współpracy z Komendą Wojewódzką Policji z siedzibą w Radomiu oraz z udziałem Wydziału Promocji Biura Komunikacji Społecznej Komendy Głównej Policji. O łączeniu służby z pasją, o miłości do zwierząt, o wyzwaniach, które stawia przed policjantami ta wyjątkowa służba, o silnej więzi między psem a jego przewodnikiem opowiadają mł. asp. Edyta Sułkowska z Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji z siedzibą w Radomiu, mł. asp. Mariusz Misiak,  mł. asp. Grzegorz Kozłowski, sierż. szt. Paweł Majczyna z Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach oraz sierż. Grzegorz Kowalewski z Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie.
Ten niezwykły projekt filmowy odsłoni widzom kulisy pracy policyjnego przewodnika psa służbowego, pozwoli odkryć tajemnice związane z tą wyjątkową służbą. Kolejny odcinek z cyklu już za tydzień. Śledź na bieżąco nasze profile w mediach społecznościowych. Więcej o pracy policyjnych psów i ich przewodników dowiesz się również z najnowszego programu „Najlepszy pies w Policji” emitowanego w każdy wtorek o 22 na kanale HISTORY.
(Biuro Komunikacji Społecznej KGP)

Loading Video...
jwplayer('ajwplayer607088film-w-aktualnosci').setup({"file":"http://chrzanow.policja.gov.pl/pl/system/files/386-441_2.mp4","width":"480","height":"270","stretching":"uniform","primary":"flash"});
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.