Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o zabójstwo mieszkanki Chrzanowa

25 listopada br.  około godz. 15:40  dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie otrzymał zgłoszenie o ujawnieniu zwłok kobiety w jedym z budynków mieszkalnych w gminie Chrzanów.

Przybyly na miejsce patrol Policji potwierdził zgłoszenie a ekipa dochodzeniowo-śledcza przeprowadziła oględziny  ujawniając  na ciele denatki rany postrzałowe oraz zabezpieczając szereg śladów kryminalistycznych.

Jeszcze tego samego dnia śledczy wytypowali  osobę podejrzewaną o dokonanie zabójstwa i  67-letni mieszkaniec powiatu olkuskiego został natychmiast zatrzymany w sowim domu.

Dziś został doprowadzony do  Prokuratury Rejonowej w Chrzanowie.  Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyźnie zarzutu zabójstwa (z art. 148 § 1 kk).  Podejrzany w obecności  prokuratora złożył obszerne wyjaśnienia, a ich treść będzie przedmiotem szczegółowego sprawdzenia.

Dziś prokuratura skierowała  wniosek do sądu o zastosowanie wobec podejrzanego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Grozi mu kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Loading Video...
jwplayer('ajwplayer551722film-w-aktualnosci').setup({"file":"http://chrzanow.policja.gov.pl/pl/system/files/12345_1.mp4","width":"480","height":"270","stretching":"uniform","primary":"flash"});
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.