Policjanci KPP w Chrzanowie rozegrali Świąteczny Turniej Piłki Nożnej Halowej

Śladem lat ubiegłych,  25 stycznia br.  w Hali Sportowej w Alwerni  drużyna piłki nożnej Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie rozegrała  VII Świąteczny Turniej Piłki Nożnej Halowej Służb Mundurowych o Puchar Burmistrza Gminy Alwernia Beaty Nadziei - Szpili.

W Turnieju zmierzyły się drużyny: Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie, 11 Ratowników Medycznych Szpitala Powiatowego w Chrzanowie, 11. Małopolskiej Brygady Obrony Terytorialnej z Krakowa Rząski, OSP Grojec, OSP Alwernia, OSP Regulice, OSP MDP Kwaczała, OSP Moczydło, , Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej z Krakowa, Oldbojów z Wisły Kraków, a także Oldbojów z Gminy Alwernia.

Obecność napastnik w pierwszej drużynie Wisły Kraków Pana Krzysztofa Drzazgi podniosła rangę tej uroczystości.

W rozegranym turnieju drużyna  Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie zajęła IV miejsce. 

W trakcie rozgrywanego Turnieju, została przeprowadzona licytacja i kwesta na rzecz Kacperka Ryło z Zabierzowa, podczas której udało się zebrać  4419,26 zł.

Drużyna Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie w składzie:

  • asp. szt. Łukasz Motyl
  • asp.szt. Grzegorz Gleń
  • asp.szt. Jarosław Kłeczek
  • asp.szt. Tomasz Giermek
  • st.asp. Krzysztof Nowakowski
  • sierż. szt. Szymon Szpila
  • sierż. Szymon Wojtoń

wylicytowali piłkę z podpisami drużyny Wisły Kraków za łączną kwotę 550 zł, a która to wolą Komendanta Powiatowego Policji w Chrzanowie mł.insp. Michała Gamrata, a także drużyny trafi na kolejny cel charytatywny.

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.