Nowe radiowozy trafiły do chrzanowskich policjantów.

Wczoraj tj. 12 grudnia, w Komisariatach Policji w Alwerni i Trzebini odbyło się uroczyste przekazanie dwóch nowych radiowozów. Oznakowany i nieoznakowany radiowóz   został zakupiony  w połowie z funduszu KGP, a w połowie z budżetu lokalnych  samorządów: Miasta i Gminy Alwernia, Gminy Babice oraz Miasta Trzebini. Łączna kwota zakupu tych radiowozów wyniosła blisko 159 tys. zł.   

W obu  przypadkach nowa flota firmy Hyundai i30 ma pojemność silnika 1.4 centymetrów sześciennych i 140 konie mechaniczne, posiadają również bogate wyposażenia w postaci kamery cofania, asystenta pasa ruchu oraz wspomagania hamowania.

Zakup tych nowych radiowozów to efekt doskonałej współpracy z lokalnymi władzami, którym tak jak Policji zależy na zadowoleniu mieszkańców i wzroście poczucia ich bezpieczeństwa.

Komentarze   
+4 #1 aaa 2019-12-15 15:33
...uwaga na agresywnego młodego wysokiego i szczupłego kierowcę białego Reanault Trafic o nr rejestracyjnym KCH6FP6 przy ul. Urbańczyka 1 w Chrzanowie. Dość że parkuje na trawniku to po zwróceniu uwagi grozi pobiciem. Z wyglądu i zachowania wygląda na niezrównoważone go psychicznie, tylko czkać na tragedię jak kogoś zaatakuje. Nie chcę gnojowi robić problemów , bo zniszczył bym szmaciarza... Oczywiście jego tatuś "mądry" inaczej także stoi na trawniku swoim czarnym SYFEM Kia Carens nr rejestracyjny KCHRJ98...W razie czego mam zdjęcia...
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.