Libiąż. Kolejny radiowóz dla Policji

5 lutego br. na ręce policjanta Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie Starosta Chrzanowski Andrzej Uryga oraz Burmistrz Miasta Chrzanowa Robert Maciaszek   przekazali kluczyk  nieoznakowanego SUV-a , a dzisiaj Burmistrz Miasta Libiąża Jacek Latko  Komendantowi Powiatowemu Policji w Chrzanowie mł.insp. Michałowi Gamratowi  oraz p.o. Komendantowi Komisariatu Policji w Libiążu podkom. Grzegorzowi Tuligłowiczowi przekazał kolejny kluczyk do nieoznakowanego radiowozu, którym będą jeździć funkcjonariusze Referatu Kryminalnego Komisariatu Policji w Libiążu.

Podobnie jak poprzednio  zakup Hyundaia możliwy był dzięki dofinansowaniu połowy kwoty wartości radiowozu przez Urząd Miasta Libiąż.

Podczas wręczania kluczyka Burmistrz Miasta Libiąża Jacek Latko podziękował za udaną współpracę z kierownictwem Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie, a także z kierownictwem Komisariatu Policji w Libiążu, podkreślając, że służba pełniona przez policjantów przyczynia się do coraz większego poczucia bezpieczeństwa mieszkańców całej Gminy Libiąż.   

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.