Kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn powiązanych z narkobiznesem

Chrzanowscy kryminalni analizując  materiały operacyjne 23 maja br. tuż przed godziną 15:00 na ul. Wyszyńskiego w Chrzanowie  zastawili zasadzkę, w którą wpadli dwaj mężczyźni (mieszkańcy powiatu chrzanowskiego). Podjęta przez nich ucieczka i  stawiany czynny opór policjantom  były  daremne. Przy pierwszym z mężczyzn  22- latku, policjanci ujawnili i zabezpieczyli dwa worki foliowe z blisko 410 gramów marihuany, 50 sztuk tabletek extasy.  Z kolei przy drugim z mężczyzn 27–latku ujawniono i zabezpieczono młynek do rozdrabniania suszu roślinnego z drobną ilością marihuany,  trzy szklane lufki.  Realizując dalsze czynności w mieszkaniu 22-latka  ujawniono i zabezpieczono drobne  ilości marihuany i amfetaminy.
Dwaj mężczyźni noc spędzili w pomieszczeniach dla zatrzymanych w chrzanowskiej komendzie. Następnego  dnia  usłyszeli zarzuty posiadania znacznej ilości substancji psychoaktywnych. Na wniosek prokuratury wobec mężczyzn sąd zastosował tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy.

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.