Chrzanowscy kryminalni zatrzymali poszukiwanego listem gończym

W piątkowy ranek (24 maja) policjanci wydziału kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie przejeżdżając ul. Borowcową w Chrzanowie zauważyli mężczyznę, który z widzenia przypominał im osobę uwikłaną w sprawy narkotykowe. Podjechali na parking i wylegitymowali mężczyznę. Mężczyzna nie posiadał przy sobie żadnych dokumentów, przedstawił się jako 47-latek z Mysłowic. Jego nerwowe zachowanie wskazywało ewidentnie, że coś ukrywa. Faktycznie był 43-latkiem przebywającym w Chrzanowie, w dodatku poszukiwanym listem gończym do sprawy kryminalnej. Kryminalni dokonując sprawdzenia saszetki legitymowanego ujawnili w niej woreczek z białym proszkiem - jak się okazało później amfetaminą w ilości 11,38 gramów. Przeszukali zatem także mieszkanie, które wynajmował zatrzymany mężczyzna, gdzie ujawnili kolejne narkotyki tj. amfetaminę w ilości 7,87 gramów, a także marihuanę w ilości 1,15 grama.  Ponadto w mieszkaniu  ujawniono i zabezpieczono  radiostację ustawioną  na … kanał komendy w Chrzanowie.

Mężczyźnie, do wcześniejszych przestępstw jakie miał na sumieniu dołączono kolejne dwa zarzuty za posiadanie środków odurzających.

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.