Już dzień po zabójstwie dokonanym w Chrzanowie podejrzany 25-latek został zatrzymany  przez policjantów w Wielkopolsce.

24.12.br. w godzinach rannych, mieszkaniec jednego z bloków w Chrzanowie ujawnił  zwłoki kobiety w jednej z piwnic. Na miejsce została wezwana Policja.Przeprowadzono oględziny zabezpieczajac liczne ślady. Ustalono ponadto, że denatką jest 40 – letnia mieszkanka Trzebini. Sprawca zadał jej  kilkanaście ciosów ostrym narzędziem.

Prokuratura Rejonowa w Chrzanowie wszczęła śledztwo w sprawie zabójstwa. Intensywna praca śledczych skutkowała błyskawicznym wytypowaniem  jako podejrzewanego  25  - letniego  mężczyzny, mieszkającego w okolicach Poznania.

Już 25 grudnia br. doszło do zatrzymania 25- latka pod Poznaniem, a następnie  został on przywieziony przez małopolskich policjantów do Chrzanowa, gdzie zostały z nim przeprowadzone czynności procesowe. Zgromadzony materiał dowodowy dał podstawę do przedstawienia mu prokuratorskich zarzutów  zabójstwa ( art. 148 KK.)

26.12.br. na wniosek Prokuratury Rejonowej w Chrzanowie Sąd Rejonowy w Chrzanowie zastosował wobec 25 - latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. 

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.