Chrzanowscy policjanci dbają o bezpieczeństwo na drogach naszego powiatu
W minioną środę chrzanowscy policjanci przeprowadzili akcję „Prędkość”.  Podczas całodziennych działań funkcjonariusze drogówki ujawnili 45 wykroczeń związanych z przekroczeniem dopuszczalnej prędkości. Jeden z kierowców stracił prawo jazdy. Natomiast w ostatni weekend prawo jazdy zatrzymano 3 piratom drogowym.
Jednym z kierujących, który szarżował po ul. Oświęcimskiej w Chrzanowie okazał się 19-letni mieszkaniec Libiąża. W terenie zabudowanym przekroczył prędkość o 65 km.
Natomiast w Pile Kościeleckiej na ul. Krakowskiej w terenie zabudowanym 19-latek z Babic jechał z prędkością 105 km/h.
Kolejnego pirata drogowego zatrzymali policjanci grupy „Speed”.  30-letni kierujący audi na ul. Śląskiej w Chrzanowie, gdzie obowiązuje ograniczenie do  50 km/h, jechał z prędkością 108 km/h.
W opisanych przypadkach kierujący zostali ukarani mandatami i 10 punktami karnymi. Zostały im także zatrzymane prawa jazdy.
 
Apelujemy !!! Bądźmy odpowiedzialnymi uczestnikami ruchu drogowego. Pamiętajmy, że na drodze nie jesteśmy sami, a nasze brawurowe zachowanie może doprowadzić do tragedii.
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.