To bardzo dobre wiadomości dla mieszkanek powiatu chrzanowskiego spodziewających się dziecka. Mamy nowa porodówkę!

Panie, które miały okazje rodzić w chrzanowskim szpitalu wiedzą, że ta zmiana poszła w bardzo dobrym kierunku. Na szczególną uwage zasługują nowe łazienki, które do tej pory pozostawiały wiele do życzenia zarówno wyglądem jak i infrakstukturą. Teraz jest zupełnie inaczej. Nowe łazienki przeszły gruntowny remont, tak jak cały oddział ginekologiczno-położniczy. Na nowym otoczeniu skorzystają przede wszystkim mamy, które w tym ważnym dla siebie czasie będą mogły korzystać z nowych łóżek porodowych oraz po porodzie wypoczną w odnowionych salach dwuosobowych. 

Jeżeli jeszcze zastanawiacie się nad wyborem szpitala, w którym będziecie rodzić to warto wziąć pod uwagę właśnie naszą placówkę.

- Obecnie remonty prowadzone są na oddziałach neonatologii i ginekologii, a na każdym oddziale szpitalnym w budynku A modernizowane są wszystkie istniejące sanitariaty. Powstaną także nowe łazienki - po jednej na każdym oddziale. Prace  prowadzone są etapami, tak aby część remontowaną od części czynnej można było odgrodzić  i zabezpieczyć stałymi, szczelnymi, tymczasowymi ściankami – mówi Urszula Bogdan, zastępca dyrektora ds. logistyki i infrastruktury Szpitala Powiatowego w Chrzanowie.

Remonty realizowane sa przy pomocy projektu „Modernizacja oddziałów szpitalnych oraz zakup aparatury medycznej celem poprawy jakości i bezpieczeństwa diagnozowania i leczenia pacjentów w Szpitalu Powiatowym w Chrzanowie” dofinansowany jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego 

źródło: chrzanow.pl