Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji W Chrzanowie serdecznie zaprasza na otwarcie wystawy malarstwa Małgorzaty Mizi POLSKI PANOPTIKON. 28 czerwca 2019 r. godz. 18.00 - Galeria Na Styku. Wstęp wolny.


Małgorzata Mizia - rodowita krakowianka, malarka, architekt,profesor na Wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej. Ok. 40 wystaw indywidualnych w Polsce,m.in. Willa Decjusza (2000) i Pałac Sztuki w Krakowie (2010), zamek Kmitów i Lubomirskich w Wiśniczu (2013), także galerie zagraniczne „Spire Studios” (2013) i „Bashas Walk” (2014) w Beacon NY, oraz „New Century Artists” w Nowym Jorku-Chelsea na Manhattanie w 2013, uzyskując pochlebne recenzje krytyków sztuki. Udział w wielu wystawach zbiorowych, związkowych, poplenerowych. Regularnie uczestniczy w międzynarodowych plenerach interdyscyplinarnych, również zagranicznych. Obrazy w zbiorach instytucji i osób prywatnych w kraju i za granicą (Włochy, Niemcy, Słowacja, Hiszpania, Austria, Kanada, Anglia, Stany Zjednoczone).

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.