Na wernisaż wystawy fotografii Grzegorza Kłeczka zapraszamy 13 lutego 2019 r. (środa) o godz. 17:30, miejsce: Galeria Na Styku. Wernisaż poprzedzi prelekcja autora – BIRMA, KRAINA UŚMIECHU. Wstęp wolny!


Grzegorz Kłaczek
Z wykształcenia radca prawny, z zamiłowania fotograf i podróżnik. Założyciel Klubu Fotograficznego w Olkuszu i współwłaściciel galerii sztuki współczesnej „Wyspa Sztuki”. Organizator wypraw, plenerów i warsztatów fotograficznych. Swoje prace prezentował na wystawach indywidualnych i zbiorowych. Jego fotografie były również publikowane w magazynach takich jak Duży Format - Gazeta Wyborcza, „Digital Photo Video\\\" oraz „Poznaj Świat\\\". W kręgu jego fotograficznego zainteresowania znajdują się przede wszystkim ludzie i otaczający ich świat.

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.