Jak wyglądała codzienność w zawodach z dawnych lat? W konkursie dla seniorów organizowanym przez portal Aplikuj.pl cofamy się w czasie, by to zobaczyć.

Ogólnopolski magazyn Głos Seniora objął projekt patronatem medialnym.
Chętni do uczestnictwa w konkursie „Praca dawniej” mają za zadanie nadesłać zdjęcia ze swojej dawnej pracy. Zgłoszenia można dokonać za pomocą specjalnego formularza dostępnego pod linkiem https://www.aplikuj.pl/konkurs-senior-zgloszenie od 12 czerwca 2020 r. do 11 września 2020 r.
Udział w konkursie mogą wziąć osoby w wieku 60 lat lub więcej, które mieszkają na terenie województwa śląskiego lub małopolskiego. Zgłoszenia mogą dokonać zarówno sami seniorzy, jak i bliscy w ich imieniu. Ze względu na wciąż aktualne zagrożenie epidemiczne konkurs odbywa się w całości za pośrednictwem Internetu, więc jest w pełni bezpieczny.
Do wygrania nagrody w postaci kursów komputerowych, telefonów komórkowych oraz książek. Dodatkowo wśród uczestników zostaną rozdane atrakcyjne gadżety.
Zapraszamy do udziału w konkursie!


Pełny regulamin można znaleźć pod linkiem: https://www.aplikuj.pl/konkurs-senior.

Praca dawniej – wyjątkowy konkurs dla seniorów!
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.