Posiedzenie Komisji Rozwoju Gospodarczego, Budżetu i Promocji

Odbędzie się 23 kwietnia 2019 r. o godz.12.00 w Urzędzie Miejskim w Alwerni – sala Nr 320.


RM. 0012.1.2.2019

Alwernia, dnia 15 .04.2019r.


Przewodniczący Komisji Rozwoju Gospodarczego, Budżetu i Promocji uprzejmie zaprasza na posiedzenie, które odbędzie się 23 kwietnia 2019r. o godz.12.00 w Urzędzie Miejskim w Alwerni –sala Nr 320.

Tematem posiedzenia Komisji będzie :
    1. Otwarcie posiedzenia.
    2. Wydanie opinii dotyczącej  projektu uchwały w sprawie zmian w uchwale budżetowej Gminy Alwernia na 2019r.
    3. Wydanie opinii dotyczącej projektu uchwały  w sprawie zmian w Wieloletniej Prognozie Finansowej.
    4. Wydanie opinii dotyczącej projektu uchwały w sprawie przekazania środków finansowych z budżetu gminy na Fundusz Wsparcia Policji.
    5. Wydanie opinii dotyczącej projektu uchwały w sprawie przekazania środków finansowych z budżetu gminy na Fundusz Wsparcia  Policji.
    6. Wydanie opinii dotyczącej projektu uchwały w sprawie przekazania środków finansowych z budżetu gminy na Fundusz Wsparcia Policji.
    7. Wydanie opinii  dotyczącej projektu uchwały w sprawie udzielenia pomocy finansowej Powiatowi Chrzanowskiemu na realizację zadania p. n. „Przebudowa drogi powiatowej nr 1022K w km 0+020 do km 1+344 wraz z przebudową przepustów
w km 0+520; 0+701 w miejscowości Brodła, Gmina Alwernia, Powiat Chrzanowski”.
    8. Wydanie opinii  dotyczącej projektu uchwały w sprawie udzielenia pomocy finansowej Powiatowi Wadowickiemu na utrzymanie  i eksploatację przeprawy promowej „Drogowiec”.
    9. Wydanie opinii dotyczącej projektu uchwały w sprawie przyznania dotacji celowej dla
Miejsko- Gminnej Biblioteki  Publicznej  w Alwerni.
    10. Wydanie opinii dotyczącej projektu uchwały w sprawie stwierdzenia ważności wyborów Przewodniczącego Zarządu Miasta Alwernia i Członków Zarządu Miasta Alwernia.
    11. Wydanie opinii dotyczącej projektu uchwały w sprawie zmiany uchwały Nr IV/20/2018 Rady Miejskiej w Alwerni z dnia 19 kwietnia 2018r. w sprawie regulaminu przyznawania uczniom stypendium Burmistrza Gminy Alwernia.
    12. Zaopiniowanie innych projektów uchwał przedstawionych przez Burmistrza.
    13. Wydanie opinii do pism  skierowanych do Komisji przez Radę Miejską na Sesji 28 marca 2019 r.
    14. Sprawy bieżące. Przewodniczący Komisji
 Radosław ŚwiergułaDodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.