II Sesja Rady Miejskiej w Alwerni

II Sesja Rady Miejskiej w Alwerni odbędzie się w dniu 19 lutego 2019 roku o godzinie 13 w sali nr 5 Urzędu Miejskiego w Alwerni.

Przedmiotem obrad II  Sesji Rady Miejskiej w Alwerni będzie:

 1. Otwarcie sesji i stwierdzenie prawomocności obrad.
 2. Przedstawienie porządku obrad.
 3. Składanie wniosków o zmianę porządku obrad.
 4. Przyjęcie porządku obrad.
 5. Wystąpienia przybyłych gości.
 6. Składanie wniosków o wprowadzenie poprawek i sprostowań w protokole z I Sesji Rady Miejskiej.
 7. Przyjęcie protokołu z I Sesji Rady Miejskiej.
 8. Interpelacje radnych.
 9. Wnioski i zapytania radnych.
 10. Podjęcie uchwały w sprawie utworzenia samorządowej jednostki organizacyjnej pod nazwą Centrum Usług  Wspólnych w Alwerni oraz nadania jej statutu.
 11. Podjęcie uchwały w sprawie wysokości stawki opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi.
 12. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej oznaczonej nr działki  521 o pow. 0,62 ha obręb Grojec Gmina Alwernia.
 13. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż  nieruchomości niezabudowanej oznaczonej nr działki  406/1 o pow. 0,3900 ha obręb Grojec  Gmina Alwernia.
 14. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej oznaczonej nr działki  597/4 o pow. 1,03 ha obręb Regulice Gmina Alwernia.
 15. Podjęcie  uchwały w sprawie wymagań jakie powinien spełniać przedsiębiorca ubiegający się o uzyskanie zezwoleń w zakresie ochrony przed  bezdomnymi zwierzętami.
 16. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia Gminnego Programu Wspierania Rodziny w Gminie Alwernia  na lata 2019-2021.
 17. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały Nr III/18/2018 Rady Miejskiej w Alwerni z dnia 18 grudnia 2018 r. w sprawie zarządzenia wyborów Przewodniczącego i Członków Zarządu Miasta Alwernia.
 18. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały Nr III/19/2018 Rady Miejskiej w Alwerni z dnia 18 grudnia 2018r. w sprawie ustalenia kalendarza wyborczego do wyborów Przewodniczącego i Członków  Zarządu Miasta Alwernia.
 19. Podjęcie uchwały w sprawie  upoważnienia Wiceprzewodniczących Rady Miejskiej w Alwerni do delegowania Przewodniczącego w  podróż służbową.
 20. Podjęcie uchwały w sprawie  zmiany składu osobowego Komisji  Rolnictwa, Ochrony Środowiska i Gospodarki Komunalnej.
 21. Informacja z pracy Burmistrza Gminy Alwernia za okres międzysesyjny.
 22. Odpowiedzi Burmistrza Gminy Alwernia na zapytania i interpelacje radnych.
 23. Wystąpienia przedstawicieli Sołectw Gminy Alwernia.
 24. Odczytanie i rozpatrzenie pism skierowanych do Rady Miejskiej w Alwerni.
 25. Informacje, oświadczenia, komunikaty.
 26. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej oznaczonej nr działki  550 o pow. 0,6171 ha obręb Alwernia Gmina Alwernia.
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.