9. Małopolski Festiwal Innowacji

Małopolski Festiwal Innowacji to wyjątkowe święto innowacji i nowoczesnych technologii. Tym razem odbędzie się w dniach 10-16 czerwca. Podczas tygodniowego wydarzenia można dowiedzieć się o innowacjach, przedsiębiorczości, współpracy pomiędzy nauką i biznesem, poznać wynalazki i ludzi za nich odpowiedzialnych, odwiedzić wyjątkowe miejsca, dowiedzieć się jak skomercjalizować swoje pomysły i zaszczepić w sobie ducha innowacyjności i kreatywności.

Festiwal tradycyjnie zainauguruje konferencja, której tematem przewodnim będzie innowacyjny start – nigdy nie jest na niego za późno. Organizatorzy wraz z prelegentami postarają się udowodnić, że oparcie biznesu na nowoczesnych rozwiązaniach i zaawansowanych technologiach to najlepsza droga do sukcesu. Będą prowadzone rozmowy na temat niestandardowego podejścia do projektowania usług i produktów oraz potrzebie otwartości na nowe pomysły. Podpowiedzą jak identyfikować potrzeby klientów, jak je zaspokajać i kreować nowe oraz pokażą firmy, które dzięki innowacjom zawojowały rynek.

Podczas Festiwalu będziemy mogli również poznać małopolskie wynalazki, opracowane na małopolskich uczelniach, w jednostkach badawczo-rozwojowych czy też firmach. Pod namiotem wystawienniczym zaprezentowane będą te, które mają największą szansę na rynkowy sukces.

Podczas Festiwalu odbędzie się kilkadziesiąt wydarzeń w różnych zakątkach Małopolski. W bogatej ofercie innowacyjnych wydarzeń, każdy znajdzie coś dla siebie. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny, na część obowiązuje rezerwacja miejsc.

Za koordynację i promocję Małopolskiego Festiwalu Innowacji odpowiada Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego. Wydarzenie jest realizowane w ramach projektu Innowacyjna Małopolska, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego – poddziałanie 3.3.1 RPO WM 2014-2020.

 

Więcej informacji na stronie:

https://www.innowacyjna.malopolska.pl/malopolski-festiwali-innowacji/

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.