Dla miłośników fotografii i lokalnych patriotów, którzy chcą z pasją promować swoją małą ojczyznę starostwo powiatowe ma propozycję. Jest to konkurs "Panorama Ziemi Chrzanowskiej", edycja jesienno-zimowa. Chodzi o to, by połączyć przyjemne z pożytecznym, czyli zachęcić mieszkańców do promocji chrzanowskiego pejzażu.

Zgłoszenia można wysyłać od 19 listopada do 28 lutego na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pocztą do siedziby starostwa przy ulicy Partyzantów 2, z dopiskiem fotokonkurs "Panorama Ziemi Chrzanowskiej". O szczegółach (regulamin i formularz zgłoszeniowy) można dowiedzieć się także ze strony starostwa na facebooku.

Warto wziąć udział w konkursie, gdyż nagrodą jest aparat fotograficzny o wartości blisko 3 tysięcy złotych, a także wiele nagród rzeczowych z dziedziny fotografii.

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.