Po wakacyjnej przerwie ruszają spacery nordic walking. W niedzielę, 23 września Parafialny Uczniowski Klub Sportowy „Młoszowa" organizuje marsz po Puszczy Dulowskiej do wyboru będą dwie trasy 12 i 8 kilometrowa.. Zbiórka i zapisy od godziny 14:30 na parkingu przy zespole Pałacowo-Parkowym w Młoszowej.

- Ruch na świeżym powietrzu w grupie osób o podobnych zainteresowaniach to lek na wszelkie problemy, dlatego zachęcam całe rodziny do uczestnictwa w naszej imprezie i niedzielnego spaceru po naszej pięknej Puszczy Dulowskiej – mówi organizator Andrzej Pypno, prezes PUKS.

Po spacerze uczestnicy spotkają się w Wiejskim Domu Kultury gdzie będzie czekał na nich poczęstunek oraz spotkanie z lekarzem dietetykiem. Wśród uczestników rozlosowane zostaną nagrody a najliczniejsza grupa otrzyma puchar starosty powiatu chrzanowskiego.


Uczestnicy nordic walking pod skałką bolęcińską. fot. Urszula

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.