×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 764

W najbliższą sobotę, 22 września w Libiąskim Centrum Kultury odbędzie się pierwsza edycja przeglądu zespołów muzycznych. Konkurs organizowany jest po raz pierwszy. Mottem konkursu jest "Narkotyki zaburzają rytm muzyki". Laureaci konkursu otrzymają nagrody finansowe wartości od 750 do 150 złotych oraz możliwość zaprezentowania się podczas Dni Libiąża.

W przeglądzie udział mogą wziąć tylko zespoły amatorskie, niezwiązane z jakąkolwiek firmą fonograficzną. Z pośród 11 zgłoszeń jury wybrało 8 grup. Zagrają: "Ewakuacja" z Chrzanowa, "Epic Fail" z Alwerni, "Casa de Luz" z Libiąża, "Tajna Lista" z Chrzanowa, "Bao Bao" z Chrzanowa, "Walkower" z Cieszyna i "Morning Wood Fresh Moustache" z Dzierżoniowa. Start o godzinie 15.

Komentarze   
0 #1 anonim 2012-09-23 23:00
wygrali ci co zawsze a nowych nie dopuszczaja;] chocby jedyny zespol z wokalistka, cholerny potencjal i zajebisty wokal, powinni dostac wyroznienie albo ci z nad morza, cos swierzego
Cytować
0 #2 anonim 2012-09-24 13:55
Co do tego zespołu z wokalistką to zgadzam się w 100% o ile pamiętam to nazywali się Kompromis czy jakoś, a tutaj ich nawet nie wymienili. Co do zwycięzców to wygrali zasłużenie na razie to zespół bez konkurencji w okręgu.
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.