Skwer przy ulicy 1 Maja w Libiążu to przedsięwzięcie, jakie gmina zrealizowała z funduszy unijnych. Nowe oblicze serca miasta zostało docenione przez Polską Agencję Prasową i wytypowane do wzięcia udziału w konkursie "Samorządowe Notowania Europejskie", który wyłoni miejsce najciekawiej zagospodarowane ze środków unijnych.

Libiąż znalazł się wśród 10 innych przedsięwzięć, wybranych przez PAP. Wśród nich są m.in. renowacja synagogi w Dąbrowie Tarnowskiej, Festiwal Polish Guitar Academy w Jarocinie, czy trasy rowerowe "Kaszubska Marszruta" w powiecie chojnickim. By pomóc wygrać reprezentantowi powiatu chrzanowskiego należy zagłosować na niego na stronie serwisu samorządowego PAP.

Warto przypomnieć, że o rewitalizacji rynku pisaliśmy m.in. tutaj.

Komentarze   
0 #1 Erni 2012-11-08 21:40
No to głosujemy !!!
Cytować
0 #2 realista 2012-11-08 22:59
Trzeba zagłosować N I E N I E N I E- dla burmistrza za przejścia dla pieszych z odpadającymi kamieniami i dziurami z wodą.Wstyd dla miasta.
Cytować
0 #3 widz 2012-11-09 19:47
ale podanie w artykule linku, ktorego klikniecie powoduje od razu zaglosowanie na Libiaz jest chyba nie bardzo w porzadku? Chcialem zobaczyc konkurencje i zadecydowac, a tu zonk!
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.