Ostatnią sobotę pewien młody chrzanowianin z pewnością zapamięta na długo. W trakcie awantury uszkodził on drzwi wejściowe do jednego z mieszkań przy ulicy Wojska Polskiego. Z miejsca przestępstwa natychmiast się oddalił. Zostawił jednak ślad, tak znaczący, że policja bez problemu odnalazła wandala.

Około godziny 22.45. dyżurny komisariatu policji w Chrzanowie przyjął zgłoszenie od zdenerwowanego mieszkańca, który poinformował funkcjonariuszy o zniszczonych drzwiach. Uszkodził je awanturujący się 29-latek z Chrzanowa. Młody mężczyzna kopnął w drzwi i zbiegł z miejsca. Musiał się jednak bardzo spieszyć, gdyż na miejscu zostawił swój but.

W trakcie poszukiwań w rejonie ulic Broniewskiego i Mieszka I funkcjonariusze odnaleźli zbiega. Sprawcę rozpoznali bez trudu, gdyż mężczyzna przemierzał miasto w jednym bucie. Chrzanowianin został zatrzymany. Przebywa w policyjnym areszcie, a za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.