Już w sobotę na placu przy ul. Ochronkowej odbędzie się podsumowanie projektu „Małopolski Ogród Sztuki – Trzebinia 2012” prowadzonego przez Stowarzyszenie Anima. Projekt był realizowany dzięki dofinansowaniu przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.

Głównym celem projektu było zorganizowanie w sołectwach gminy Trzebinia warsztatów teatralnych i tanecznych dla dzieci i młodzieży, przygotowanie spektaklu teatralnego-ulicznego „Barwne impresje” oraz pokazu tańca nowoczesnego.
Warsztaty prowadzone są od maja w DK Myślachowice, WDK Lgota, WDK Psary, Dom Strażaka Płoki, Dom Gromadzki Os. Wodna.

W sobotę, 30 czerwca na placu przy ulicy Ochronkowej w Trzebini odbędzie się zakończenie całego projektu. Podczas happeningu będzie można od godziny 13.00 wziąć udział w warsztatach artystycznych m.in. malarskich, kuglarskich, muzycznych, rzeźbiarskich, fotograficznych, animacyjnych itp.

Na scenie od godziny 15.30 czekają na wszystkich spektakle, koncertyn i występy różnych grup. Na zakończenie happeningu „Małopolskiego Ogrodu Sztuki – Trzebinia 2012” odbędzie się Wielki Jubileuszowy Koncert 55-lecia Piwnicy Pod Baranami.

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.