Chrzanowska Akademia Piłkarska Lokomotywa (MOKSiR Chrzanów) bierze udział w konkursie Nivea na szkółkę piłkarską. Fani liczą, że dzięki pomocy mieszkańców to właśnie ich ulubiona drużyna akcji zostanie wyłoniona. Jeżeli uda się osiągnąć odpowiednią ilość głosów, mają szansę na sprzęt sportowy, a także na szkolenia z najlepszymi trenerami młodzieży z Ajaxu Amstardam. Obecnie drużyna MOKSiR Chrzanów skupia grupy chłopców w wieku 7-8, 9-10 i 11-13 lat.

W ramach programu "Szkółki Piłkarskie NIVEA", zwycięskie drużyny zostaną wyposażone w sprzęt stosowany w Akademii Ajaxu. Trenerzy ze zwycięskich szkół i klubów objęci będą szkoleniem prowadzonym przez trenerów Akademii Ajax a od września 2012 roku rozpoczną realizację programu treningowego ze swoimi zawodnikami. Najlepsze "Szkółki Piłkarskie NIVEA" wezmą udział w turnieju, który będzie zwieńczeniem cyklu treningowego. Kryterium kwalifikacji do turnieju będzie zaangażowanie w prowadzenie treningów zgodnie z programem szkoleniowym Akademii Ajax Amsterdam. Sześć zwycięskich drużyn turnieju i ich trenerzy wyjadą na letni obóz szkoleniowy Akademii Ajax do Amsterdamu.

Obecnie drużyna MOKSiR Chrzanów z liczbą 1811 głosów zajmuje w rankingu 7 miejsce. Głosować można do 6 maja. Głosować można pod adresem http://www.szkolkinivea.pl/nursery/276.html