Policjanci udaremnili napad na kobietę w jej mieszkaniu. Funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie o dwóch podejrzanych mężczyznach w rejonie ulicy Świętokrzyskiej w Chrzanowie. Postanowili to sprawdzić. Na miejscu usłyszeli krzyki i odgłosy włamania, natychmiast wbiegli do budynku gdzie zobaczyli dwóch mężczyzn w kominiarkach grożących kobiecie nożem.

- Jak się okazało chwilę wcześniej dwaj zamaskowani mężczyźni wyłamali drzwi wejściowe do mieszkania przy ulicy Świętokrzyskiej w Chrzanowie, gdzie po wtargnięciu grożąc nożem zażądali od właścicielki wydania pieniędzy – opisuje zdarzenie Robert Matyasik, rzecznik chrzanowskiej policji. - Patrol policjantów zatrzymał sprawców, którymi okazali się 25 letni i 36 letni mieszkańcy Chrzanowa. Funkcjonariusze zabezpieczyli kominiarki i nóż sprawców – dodaje.

Sąd wobec zatrzymanych zastosował środek zapobiegawczy w postaci aresztu tymczasowego. Do zdarzenia doszło 30 listopada około godziny 23:15.

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.