W piątkowe popołudnie ponownie ożyła scena w Starej Kotłowni. Wystąpiły na niej solistki ze Studia Piosenki Bell – Canto. Można było usłyszeć znane przeboje polskie i zagraniczne w zupełnie nowych aranżacjach.

Studio Piosenki Bell – Canto działa pod patronatem MOKSIR-u. Pieczę nad nim sprawuje Małgorzata Liszka. Zrzesza solistów w różnym wieku. Najmłodszą uczestniczką recitalu była siedmioletnia Martynka Gałaś. Za zaśpiewanie piosenki „Parasolki” otrzymała gromkie brawa od publiczności. Wśród występujących były również Dorota Kostusik, Patrycja Madeja, Kaja Godyń, Aleksandra Krawiec, Wioletta Cholewa, Aleksandra Bolek, Aneta Kobylecka oraz Karolina Buczek. Dziewczyny dały koncert złożony z polskich jak i zagranicznych przebojów. Wśród zaśpiewanych piosenek można było usłyszeć nowe aranżacje m.in. do utworów Adele, Dżemu, Maryli Rodowicz czy Varius Manx.

Recital odbył się po raz trzeci, a po raz pierwszy dziewczyny zaśpiewały na scenie Starej Kotłowni. - Strasznie jesteśmy podekscytowane, emocje nas nie opuszczają – mówiły solistki tuż po koncercie. Gdzie znajduje się takie talenty? - W Chrzanowie jest wiele niesamowicie utalentowanych ludzi – mówi Małgorzata Liszka. - Jeśli jest taka możliwość, to pomagam im rozwinąć swoją pasję. Mam nadzieję, że to im zaprocentuje w przyszłości – dodaje.

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.