Początkiem grudnia kierowców czekają zmiany, tym razem wszystkie są pozytywne. Zmieniona zostanie organizacja ruchu na kilku chrzanowskich ulicach. Od piątku na Trzebińskiej jedynym utrudnieniem, poza brakiem ostatniej warstwy nawierzchni, będzie zwężenie pod budowanym wiaduktem.

Jutro dopuszczony do ruchu zostanie fragment ulicy Sikorskiego od strony ulicy Zielonej do Kanałowej. Zmiana pociągnie za sobą zmianę organizacji ruchu, pierwszeństwo będą miały pojazdy jadące z kierunku Sikorskiego (od Trzebińskiej) do Zielonej. Poprawiona zostanie również organizacja pierwszeństwa na skrzyżowaniu Wyszyńskiego z Okrzei, która pozostanie ślepa w kierunku Trzebińskiej. Pierwszeństwo będą mieć jadący od strony ulicy Europejskiej.

W poniedziałek, 3 grudnia dopuszczony do ruchu będzie łącznik pomiędzy parkingiem przed szpitalem a rondem na Szpitalnej.


Ulica Sikorskiego

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.