Już w najbliższy piątek otwarcie nowej siedziby chrzanowskiej filii hospicjum Homo-Homini. Na uroczystym otwarciu wystąpi gwiazda polskiej sceny muzycznej Andrzej Sikorowski (Pod Budą) wraz z córką Mają. Koncert rozpocznie się o godzinie 18. w sali teatralnej MOKSiR w Chrzanowie. Przed nim na kilkuminutowym filmie darczyńcy będą mogli się zapoznać z tym co do tej pory zostało zrobione.

Od miesiąca w formie cegiełek (25 zł) sprzedawane są bilety na to wydarzenie. Dziś na trzy dni przed koncertem bilety zostały niemal całkowicie wyprzedane. - Pozostało nam 11 biletów - mówi Janina Radko z chrzanowskiego hospicjum. - Największe zainteresowanie jest w Chrzanowie. Dużo biletów rozeszło się w środowisku służby zdrowia, dużo biletów kupiły też osoby, które były związane z placówką - dodaje Radko.

Wszyscy, którzy chcieliby posłuchać koncertu, mają ostatnią szansę by nabyć bilety na to wydarzenie i jednocześnie wesprzeć hospicjum. O bilety-cegiełki można pytać w siedzibie hospicjum znajdującej się przy ulicy 3 Maja 11 w Chrzanowie, zaś w dniu koncertu w holu sali teatralnej MOKSiR od godziny 16. do 17.30.