×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 200

W najbliższy weekend kolejne sołectwo obchodzić będzie swoje dni. Organizatorzy Dni Bolęcina przewidzieli rozrywkę o charakterze sportowym i tanecznym.

Świętowanie mieszkańcy będą mogli rozpocząć w sobotę, 14 lipca o godzinie 15, na boisku LKS „Promyk” meczem piłki nożnej pomiędzy LKS „Promyk” a kibicami klubu. Później odbędzie się mecz oraz turniej trampkarzy a na koniec imprez na boisku, zaplanowano gry i zabawy zręcznościowe dla dzieci i młodzieży.

Natomiast na placu przy remizie OSP, o godzinie 19, odbędzie się pokaz młodych talentów. Godzinę później rozpocznie się zabawa taneczna przy muzyce zespołu „Alados-Trio”. Potrwa ona do 3 nad ranem.

Niedzielne obchody rozpoczną się o godzinie 15 mszą świętą w intencji mieszkańców Bolęcina w kościele pod wezwaniem NMP Matki Kościoła w Bolęcinie. O godzinie17, na placu przy remizie OSP wystąpi zespół Bolęcanie. Zaraz po nim odbędzie się dyskoteka, która potrwa do północy. Program tegorocznych dni Bolęcina można również zobaczyć tutaj.

zespół Bolęcanie

Komentarze   
+7 #1 julka 2012-10-06 01:19
Kocham ten zespół Alados Trio !!! byłam na imprezie granej przez nich wspaniała kapela !!!!!!! grali koncert w Starej Kotłowni uwielbiam ich !!! DINOZAURY ALE DAJĄ RADE !!!!!!!!!!!!!!! !
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.