×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 200

W najbliższy piątek w Alwerni rozpoczną się dni miasta. Impreza potrwa do późnej sobotniej nocy. Organizatorzy postawili na rozrywkę pod znakiem sportu, muzyki i występów artystycznych.

W piątkowe popołudnie, na stadionie MZKS, stanie wesołe miasteczko a o godzinie 18 wystąpią zespoły rockowe: Młodzieżowa Grupa Rockowa z Alwerni, Epic Fail, Boa, Jałowiec Blues Rock Band i Suckers Train Blues. O tej samej porze, w Galerii „A” na Rynku, odbędzie się uroczyste otwarcie wystawy zbiorów Jana Kukuczki. Na godzinę 19 zaplanowano wręczenie nagrody im. Henryka Cyganika (poety i dziennikarza). Za oprawę artystyczną w trakcie uroczystości, odpowiadać będzie Teatr Ludowy „Tradycja” z Okleśnej.

Również w sobotę mieszkańcy będą mogli wziąć udział w wielu zabawach. O 9 rano, nad zalewem Skowronek, rozpoczną się zawody wędkarskie dla dzieci, a godzinę później, w regulickim Ekomuzeum, mieszkańcy będą mogli wziąć udział w pracy z Mistrzem Garncarskim Janem Głuszkiem. Na stadionie MZKS, od godziny 13, dzieci będą mogły uczestniczyć w grach i zabawach. Wtedy również ruszą zawody sportowe dla mieszkańców gminy Alwernia oraz odbędą się zmagania piłkarskie pomiędzy młodzikami z Alwerni i Zagórza. Na godzinę 15 zaplanowano konkursy i zabawy z piosenką francuską „Bonjour la France”. W trakcie imprezy wystąpi Paweł Paprocki, półfinalista programu „Mam Talent". O 16:15 dzieci z grupy tanecznej wykonają zumbę i sambę. Pół godziny później wystąpi zespół „Abba Songs”. O 18 nastąpi wręczenie nagród zwycięzcom wszystkich zawodów i konkursów, a 0 18.30 wystąpią laureaci Gminnego Przeglądu Talentów Artystycznych. O 20 można będzie zobaczyć pokaz mody wystawiony przez Agencję Artystyczną „Gabriela Models”. Zaraz po nim rozpocznie się zabawa taneczna z zespołem Ex Band. Dokładny program tegorocznych dni Alwerni można zobaczyć na stronie Samorządowego Ośrodka Kultury w Alwerni.

Komentarze   
0 #1 pyotruss 2012-07-11 22:03
bao nie boa ;-)
Cytować
0 #2 luk 2012-07-14 01:33
podobno ma być grochówa wojskowa , przychodżcie wszyscy :-)
Cytować
0 #3 kolo 2013-04-01 14:54
byłem i strasznie było nudno!!! nie polecam wszystko się rozwalało juz nie mówię o jedzenie :-x
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.