Sceneria z najbardziej popularnych bajek, Św. Mikołaj, który na dzieciaki czeka osobiście w swoim domku to jedne z atrakcji jakie oferuje otwarty właśnie Park świętego Mikołaja w Zatorze.

Wśród wielu atrakcji wymienić można także „żywą” szopkę bożonarodzeniową, zaczarowaną choinkę spełniającą życzenia, zagrodę z reniferami św. Mikołaja, wspaniałe sanie z „Królową śniegu”, kino 5D, specjalny piec do spalania „złych uczynków”, „anielskie dzwoneczki” i wiele, wiele innych. Zwiedzający będą również mogli obejrzeć wesołą i kolorową paradę postaci z bajek.

W parku można też będzie uczestniczyć w niezwykłym zjawisku – transformacji kobiety w goryla.

Wspaniała dekoracja świetlna, złożona z ogółem 3 mln światełek (w tym 300 letni dąb z kurtyną świetlną ze 110 tys. światełek) świadczą o niezwykłości tego miejsca, które szczególnie magicznie wygląda o zmroku.

Zatorski „Park św. Mikołaja” otworzył oficjalnie swe podwoje 21 listopada i zaprasza wszystkich ciekawych oraz spragnionych nowych, niecodziennych wrażeń w bajkowej krainie do końca lutego.

źródło i informacja o otwarciu (tam też galeria): Strona UM Zator
zapraszamy do dodania zdjęć w naszej galerii osoby, które odwiedziły już park

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.