Ruszyła kolejna odsłona ogólnopolskiego konkursu Super Majster, w którym już 20 lipca (wtorek) w siedzibie BETA-ELEKTRONARZĘDZIA będą mogli się zmierzyć mieszkańcy Chrzanowa. W tym roku organizator zawodów gwarantuje nagrody już za samo uczestnictwo, a na zwycięzcę czeka wycieczka do Stanów Zjednoczonych. Na miejscu, oprócz emocjonującej rywalizacji będzie można skorzystać z darmowych konsultacji fachowców firmy Irwin, przetestować wytrzymałość narzędzi oraz kupić sprzęt po okazyjnych cenach.

Zmierz, zaznacz, przetnij, wywierć..

Dlaczego Chrzanów? Jak podkreśla organizator konkursu – Newell Rubbermaid Polska, właściciel marki Irwin – ideą Super Majstra jest otwartość, czyli umożliwienie rywalizacji wszystkim zainteresowanym osobom. Jak wiemy, większość znaczących wydarzeń organizowanych jest w głównych miastach w Polsce, co dyskryminuje wielu przedsiębiorców. Dobrze zatem, że inicjatywa jaką jest Super Majster, stwarza szansę dla fachowców z mniejszych miejscowości, jak na przykład Chrzanów. W takich miejscach często ukrywają się talenty z branży budowlanej, stolarskiej, metalowej, samochodowej, czy instalacyjnej. Celem konkursu oprócz integracji i wspólnej zabawy jest nagrodzenie tych właśnie rzemieślników za ich wiedzę oraz codzienną pracę na niełatwym w obecnych czasach rynku.

Oprócz dobrej zabawy będzie to znakomita okazja do nawiązania lub odświeżenia kontaktów z ludźmi ”po fachu”. Indywidualne umiejętności każdego rzemieślnika muszą iść zawsze w parze ze znajomościami osób z branży. Dlatego poza konsultacjami z zaproszonymi na tą okazję specjalistami, będzie można wymienić doświadczenia i bliżej się poznać.

- Super Majster to konkurs dla każdego, kto nie boi się podjąć wyzwania – mówi Krystian Czapp z Newell Rubbermaid Polska, koordynator projektu – chcemy nagrodzić wszystkich uczestników biorących udział w zawodach, a dla tych z lepszymi wynikami przygotowaliśmy specjalne zestawy o łącznej wartości 5000 złotych. Cieszy mnie również fakt, że podczas trwania konkursu wyzwala się dużo pozytywnej energii, a zawodnicy często są zagrzewani do rywalizacji przez swoje rodziny i znajomych.

Zadanie na miarę Super Majstra

Irwin Super Majster to odpowiednik amerykańskiego konkursu ‘Ultimate Tradesman Challenge’. Dwa stanowiska, stoper, odpowiednie narzędzia oraz skupieni zawodnicy – tyle wystarczy, aby przez kolejne dwie minuty mogła odbyć się zacięta walka z czasem. W czym rzecz? Konkurs polega na jak najszybszym, dokładnym stworzeniu oczekiwanego kształtu deski, a następnie wykonaniu w niej dwóch otworów – wszystko za pomocą udostępnionych narzędzi marki Irwin. Zwycięzcą każdej eliminacji konkursu zostanie osoba, która prawidłowo wykona zadanie, w jak najkrótszym czasie.

 

Nagrody Super Majstra

Super Majster to wygrana już na samym starcie. Każdy uczestnik biorący udział w konkursie dostanie nagrodę marki Irwin o wartości 77 zł. Dla osoby, która zajmie pierwsze miejsce w rywalizacji przewidziany jest zestaw narzędzi oraz akcesoriów Irwin o wartości 2.600 złotych. Drugie i trzecie miejsce otrzyma pakiet prezentów w wysokości kolejno: 1700 i 700 złotych. Natomiast na najszybszego Super Majstra w Polsce czeka tygodniowy pobyt w Stanach Zjednoczonych, gdzie stanie do walki o wielkie pieniądze w globalnym finale.

 

Wydarzenie odbędzie się 20go lipca (wtorek) w godzinach 9:00-15:00 w siedzibie firmy BETA – ELEKTRONARZĘDZIA na ul.Trzebińskiej 78 c w Chrzanowie.

Dokładne informacje na temat przebiegu imprezy oraz film instruktażowy można znaleźć na stronie internetowej: www.supermajster.com lub na portalu patrona medialnego: www.gazetanarzedziowa.com

Zobacz też filmy

Zobacz więcej zdjęć

 

Strona konkursowa SuperMajster