×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 446

Dziś, 28 października, wszystkie babcie i dziadkowie z powiatu chrzanowskiego świętują Powiatowy Dzień Seniowa.
Dwudniowa impreza rozpocznie się o 10:30 prelekcją na temat zdrowego żywienia. Poprowadzi ją sietetyczka z chrzanowskiego szpitala, Maria Kłeczek.
Po jej wykładzie seniorzy oglądną film "Rewers" w reżyserii Borysa Lankosza.
W piątek, 29 października jubilaci rozpoczną świętowanie od mszy świętej w kościele Matki Bożej Różańcowej w Chrzanowie. Urozmaici ją występ młodzieży z licealnej "dwójki" oraz zespół folklorystyczny Bolęcinianie.
Z kościoła goście przeniosą się do chrzanowskiego MOKSiR-u. Tu od godziny 9:30 będzie można zupełnie za darmo zmierzyć posiom cukru we krwi, także zbadać sobie ciśnienie.
Cześć artystyczną przygotowano na godzinę 12. Przed seniorami wystąpi grupa taneczna break dance oraz lokalne zespołu folklorystyczne, a wsród nich Wrzos, Zorza, Vepirs, Pogodna Jesień, Sarabanda.
Specjalną niespodziankę teatralną szykują aktorzy z Teatru Ludowego Tradycja, a także słucharze Uniwersytetu Trzeciego Wieku z Chrzanowa.
- To będzie impreza z prawdziwego zdarzenia - uśmiecha się Henryka Palka, emerytka z Chrzanowa. Zapowiada, że wraz z mężem nie przegapi ani jednego występu.
- Przy okazji zmierzymy sobie ciśnienie - dodaje.
Wstęp wolny


Źródło:

tekst: Magdalena Balicka

Komentarze   
0 #1 kal eL 2010-10-28 14:02
ehhh chrzanowski o czym wy piszecie? :sad: co waszym poziomem? Nie tak dawno aż miło było poczytać
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.