4 czerwca 2010 r. do Chrzanowa przyjedzie Teatr Baletu Svetlany Gaidy. Zapraszamy na niepowtarzalne widowisko o godzinie 18.00 do sali teatralnej MOKSiR.

"Impresje baletowe" to koncert, na który składają się wariacje klasyczne, tańce charakterystyczne, układy współczesne i fragmenty z repertuaru klasycznego dziedzictwa baletowego. Widzowie bedą mieli okazję zobaczyć najpiękniejsze partie klasycznych utworów baletowych.

Teatr Baletu powołała Krakowska Fundacja Kultury Baletowej. Zespół w składzie międzynarodowym rozpoczął swą pracę we wrześniu 2009 roku. Teatrem Baletu opiekuje się znakomity pedagog, choreograf, reżyser Svetlana Gaida. Artystka ta debiutowała na scenie Opery Narodowej w Wilnie jako I solistka. Dzięki rosyjskiej szkole baletu stworzyła postacie pełne wdzięku i gracji, charakteryzujące się wspaniałą techniką taneczną i głęboką artystyczną interpretacją. Svetlana Gaida jest dyrektorem i wiodącym pedagogiem Krakowskiej Zawodowej Szkoły Baletowej.

Bilety w cenie 25 zł (parter) lub 15 zł (balkon) do nabycia w Informacji MOKSiR w Chrzanowie tel. 32 623 30 86 wew. 53.

informacja MOKSIR Chrzanów

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.