Spektakl „Piaskownica” Teatru Imaginarium, działającego w chrzanowskim MOKSiR dostał się do finału Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Niezależnych Pro – Contra.

- Po wiosennych sukcesach zdecydowaliśmy, że spróbujemy swoich sił w konkursie międzynarodowym, nieśmiało licząc, że może uda nam się wejść do finału. Wysłaliśmy nagranie spektaklu wraz z bardzo obszernym formularzem zgłoszeniowym, materiałami informacyjnymi dotyczącymi spektaklu i działalności grupy. Były to wycinki z gazet, program teatralny i dyplomy – mówi Aneta Leśniakiewicz, kierowniczka działu animacji kultury w MOKSiR.

Udział w festiwalu to kolejny już sukces tego przedstawienia wyreżyserowanego przez Anetę Leśniakiewicz. Teatr Imaginarium zwyciężył również „Piaskownicą" podczas festiwalu XXXVIII Wadowickie Spotkania Teatralne "Zgraja" (28-30 kwietnia 2011 r.). Zdobył główną nagrodę - Drewnianą Maskę. Ponadto wyróżnienia aktorskie otrzymała Agnieszka Szumańska i Dawid Jarosiński.

Finał odbędzie się w Szczecinie w dniach 2-4 września 2011.

Komentarze   
0 #1 AK 2011-07-19 01:08
Gratuluję i trzymam kciuki.
Cytować
0 #2 Flower for titus 2011-07-19 12:20
Oni są niesamowici.
Cytować
0 #3 gosiak 2011-09-05 02:49
jestem dumna...gratulu je calej grupie Tobie Dawid szczegolnie..:- ):-):-)
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.