Chrzanowskie kino Sztuka po przerwie związanej z dostosowaniem do wyświetlania filmów w trójwymiarze będzie otwarte od 29 stycznia - wraz z rozpoczęciem ferii zimowych.

W tym czasie w repertuarze znajdą się film animowany dla dzieci - Safari 3D, film dokumentalny - Ocean przygód oraz film fantastyczny - Tron. Promocyjne ceny biletów na filmy w 3D obowiązujących przez ferie to 15 złotych ulgowy oraz 18 złotych normalny.

Kino w Chrzanowie powoli zaczyna doganiać prężnie poszerzające swoją ofertę kino Sokół w Trzebini, które 3D oferuje już od marca 2010 roku. Tam bilety są nieznacznie droższe, jednak oprócz samych filmów widzowie mają do wyboru takie atrakcje jak transmisje na żywo prosto z opery w Nowym Jorku, Paryża światowych hitów w jakości HD.

Które z kin jako pierwsze zaoferuje transmisję ważnych wydarzeń sportowych na żywo? Kibice czekają z niecierpliwością.

Dostosowanie do technologii kosztowało 386 tysięcy złotych.

Dyrektor MOKSiR zaprasza na premierę kina w trójwymiarze (fot. Małgorzata Gleń, Gazeta Krakowska)

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.