Dzisiejszy dzień kobiet panie mogą świętować na wiele sposobów. Poniżej prezentujemy propozycje atrakcji przygotowanych przez instytucje kulturalne.

Chrzanowski MOKSiR zaprasza Panie na babki comber, podczas którego wystąpi Paweł Paprocki uczestnik Mam Talent, następnie będą zabawy taneczne z zespołem Puls oraz konkursy z nagrodami. Impreza startuje o godzinie 19 na sali koncertowo - balowej "Sokół" (ul. Sokoła 24). Koszt udziału to 80zł.

Godzinę wcześniej, na sali teatralnej MOKSiR odbędzie się recital znanego aktora i śpiewaka-tenora Jacka Wójcickiego. Bilety są do nabycia w cenach 30 i 35 zł.

Dwór Zieleniewskich w Trzebini przygotował utwory operetkowe i musicalowe. W programie wystąpią Bożena Zawiślak - Dolny i Jacek Ozimkowski, którym towarzyszyć będzie Salonowa Orkiestra Camerata. Bilety w cenie 25 zł/18 zł. Początek o godzinie 18.

Wiejski Dom Kultury w Młoszowej zaprasza na Koncert z okazji Dnia Kobiet, który rozpocznie się o godz. 17.00, 2 marca 2011 roku.
W programie przewidziano „montaż słowno - muzyczny” przygotowany przez uczestników kół zainteresowań działających w Domu Kultury oraz koncert Izabeli Berdy studentki Akademii Muzycznej w Krakowie w klasie oboju, akompaniament Karina Krupa Państwowa Szkoła Muzyczna w Jaworznie. Wstęp wolny.

Libiąskie Centrum Kultury zaprasza na występ kabaretu Moherowe Berety w skład, którego wchodzą aktorki z Teatru Rozrywki w Chorzowie. Bilety dostępne w cenie 35zł. Występ odbędzie się w piątek godz. 17.00. 8 Marca LCK zaprasza na pokazy fryzjerskie i kosmetyczne oraz wernisaż grupy "Zaczarowane Niteczki" pt. "Kobiece inspiracje".Basen w Trzebini również przygotował kilka atrakcji, szczegóły na plakacie poniżej (kliknij aby powiększyć):Repertuar kin na 8 marca prezentuje się następująco:

Trzebinia:
Moja wielka grecka wycieczka - 19:30, bilet w cenie 6zł

Libiąż:
Och Karol 2 - 19:00, bilet w cenie 10zł

Plakaty imprez:

Artykuł będzie uzupełniany o kolejne informacje.