Do 19 listopada br. klienci sieci sklepu Intermarché w Trzebini mogą pomóc bezdomnym zwierzętom przebywajacym w schronisku w Oświęcimiu, zostawiając produkty przeznaczone dla zwierząt w specjalnie oznaczonych koszach na terenie sklepu.

Zbiorka karmy Intermarche grafika1

Tegoroczna, charytatywna zbiórka karmy jest organizowana w 196 miastach i pomoże 136 schroniskom oraz fundacjom dla zwierząt w całej Polsce. W ramach akcji prowadzony jest również konkurs w mediach społecznościowych ze specjalnym hashtagiem – #WspierajPrzyjaciół.

 

Poprzez akcję „Wspieraj bezdomnych przyjaciół razem z Intermarché” Grupa Muszkieterów chce zwiększyć wrażliwość społeczną na krzywdę zwierząt i zachęcić swoich klientów do działań na rzecz czworonogów.

 

Nieprzypadkowo czas naszej zbiórki przypada w porze jesienno-zimowej. Jest to bowiem dla schronisk najcięższy okres w roku. Zimą zwierzęta potrzebują dodatkowych porcji jedzenia, aby utrzymać stałą temperaturę ciała, dlatego zachęcamy naszych klientów do udziału w akcji i przekazania karmy na rzecz pomocy naszym bezdomnym przyjaciołommówi Eliza Orepiuk-Szymura, Dyrektor Komunikacji i Informacji Grupy Muszkieterów i dodaje Pamiętajmy, że każdy, nawet najmniejszy gest jest tutaj na wagę złota. Wierzymy, że wspólnie jesteśmy w stanie zrobić więcej i pomóc zwierzętom przetrwać zimę.

 

Aby wziąć udział w akcji wystarczy odwiedzić sklep Intermarché między 6 a 19 listopada. i zostawić produkty przeznaczone dla bezdomnych zwierząt w specjalnie oznaczonych koszach, umieszczonych za strefą kas.

 Zbiorka karmy Interm

Konkurs #WspierajPrzyjaciół

Kampanii towarzyszy także konkurs na najbardziej kreatywny i motywujący post, zachęcający znajomych, by przyłączyli się do akcji. Posty konkursowe należy publikować na Facebooku lub Instagramie w formie tekstowej, graficznej lub wideo i dodać do nich specjalny hashtag – #WspierajPrzyjaciół. Celem inicjatywy jest dotarcie do jak największej liczby osób, które zechcą pomóc lokalnym schroniskom, a także znalezienie nowych domów dla bezdomnych psów i kotów. Najciekawsze pomysły zostaną nagrodzone bonami na zakupy w Intermarché o wartości 100 zł. Lista zwycięzców zostanie podana najpóźniej 3 grudnia 2018 roku na fanpage’u Intermarché.

 

Tegoroczna zbiórka karmy dla zwierząt jest już piątą organizowaną przez Grupę Muszkieterów i przebiega pod patronatem marki Canaillou oraz Fundacji Grupy. W ciągu 4. poprzednich edycji akcji w sklepach Intermarché zebrano w sumie blisko 84 tys. kg karmy dla zwierząt i przekazano je lokalnym schroniskom.

 

Więcej informacji o Grupie Muszkieterów oraz Intermarché w Polsce znajduje się na stronach: www.muszkieterowie.pl, www.intermarche.pl

 

Informacja nadesłana przez panią Agatę Piekarz

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.