Kolejne Narodowe Czytanie za nami, tym razem na warsztat literacki Prezydent RP wybrał „Przedwiośnie” Stefana Żeromskiego, a także w związku z obchodami 100-lecia Odzyskania Niepodległości - 44 teksty Antologii Niepodległości. narodowe czytanie9.20185

Czytali zaproszeni Goście: przedstawiciele Urzędu Miasta z Trzebini z Pełniącym Funkcję Burmistrza Miasta Trzebini panem Grzegorzem Żuradzkim na czele, Radni Rady Miasta w Trzebini, Dyrektorzy trzebińskich szkół i przedszkoli, młodzież, dzieci i oczywiście bibliotekarze. Całości towarzyszyła przygotowana przez pracowników Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Adama Asnyka w Trzebini prezentacja multimedialna z oprawą muzyczną, wystawa tematyczna, dekoracje w stylu lat 30 – tych oraz poczęstunek.

narodowe czytanie9.20184

Narodowe Czytanie jest akcją ogólnopolską i bardzo cieszy fakt, że z roku na rok inicjatywa cieszy się coraz większym powodzeniem.

Więcej zdjęć na profilu Fb Biblioteki

Informacja nadesłana przez MPB w Trzebini, zdjęcia autorstwa Agnieszki Anny Spuły

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.