Karolina Krupa oraz Weronika Banasik, uczennice I Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Staszica w Chrzanowie otrzymały stypendia Starosty Chrzanowskiego. 

Licealistki ze "Staszica" dostały stypendia od Starosty

Dziewczęta ciężko zapracowały na nagrodę Starosty. Miały nie tylko wysoką średnią ocen, bardzo dobre zachowanie, ale także zdobyły tytuł finalisty lub laureata w olimpiadach pod szyldem Miniastra Edukacji Narodowej.

Karolina Krupa zajęła trzecie miejsce w olimpiadzie z literatury na szczeblu centralnym, natomiast Weronika jest laureatką olimpiady z wiedzy o rodzinie. Także zajęła trzecie miejsce. Uczennice w nagrodę za wzorową naukę będą do końca sierpnia przyszłego roku otrzymywać po 500 zł miesięcznego stypendium.

Janusz Szczęśniak, Starosta Chrzanowski wręczając nagrodzonym dyplomy podziękował także nauczycielom i dyrekcji Liceum Staszica. - Dzięki Wam te młode brylanty mogą się rozwijać - podkreślił Starosta. 

Dodatkowo Starosta docenił ucznia Michała Słowika przyznając wyróżnienie i nagrodę rzeczową o wartości 500 zł za udział w olimpiadzie ekonomicznej i z zarządzania. Uczeń zajął w nich 5 i 8 miejsce. 

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.